Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/parafi23/public_html/templates/orion_belt/html/com_content/article/default.php on line 38

 Intencje mszalne Eucharystia będzie celebrowana w następujących intencjach:

 

 

 

29 listopada 2020 r.

I NIEDZIELA ADWENTU

Rekolekcje Adwentowe

08.00

+ Tadeusza Izdebskiego z racji urodzin

10.00

+ Elżbietę, Jerzego Syczowskich – od synów z rodzinami

11.30

+ Stanisławę Kunowską w 16 r. śm., Mariana Bzówkę w 6 r. śm.

18.00:

+ Andrzeja Miodka – od żony z rodziną

 

30 listopada 2020 r.

Poniedziałek

ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

17.00

+ Alinę Marzec – od Karolina i Łukasza

18.00

+ Zdzisława Woźniaka – od rodzin: Szkorudów, Szczygłów i Guzów

01 grudnia 2020 r.

Wtorek

WTOREK I TYGODNIA ADWENTU

17.00

+ Zdzisława Woźniaka – od uczestników pogrzebu

18.00

+ Mirosława Łatkę – od uczestników pogrzebu

02 grudnia 2020 r.

Środa

ŚRODA I TYGODNIA ADWENTU

17.00

ZBIOROWA:

- o powołania kapłańskie z naszej Parafii

- w int. wszystkich chorych z naszej Wspólnoty Parafialnej

- w int. Rodziny śp. Anny Kowalskiej

- w int. Aleksandry potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – od męża

 

18.00

+ Teresę Walotek – od rodziny Ostapkiewiczów

03 grudnia 2020 r.

Czwartek

WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, PREZBITERA

17.00

+ Zdzisława Woźniaka – od Janiny z rodziną z Wołczyna

18.00

+ Joannę Wartak – od uczestników pogrzebu

04 grudnia 2020 r.

Piątek

WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

08.00

+ Alicję Błaszczyk – od uczestników pogrzebu

18.00

+ Andrzeja Teleguja w 13 r. śm., syna Marcina i rodziców z obu stron

05 grudnia 2020 r.

Sobota

SOBOTA I TYGODNIA ADWENTU

REKOLEKCYJNY DZIEŃ SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ

09.00

Za Parafian

17.00

+ Zdzisława Woźniaka – od Heleny z Wołczyna

18.00

+ Zbigniewa Łądkę – od rodziny Bieniek z Suchej

06 grudnia 2020 r.

II NIEDZIELA ADWENTU

ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI ADWENTOWYCH

08.00

+ Henryka Mitkę w 4 r. śm – od żony i dzieci

10.00

+ Edmunda Makolę w 12 r. śm.

11.30

1) + Elżbietę, Jerzego Syczowskich – od synów z rodzinami

2) + Jana Bednarskiego w 6 r. śm.

18.00

+ Krystynę Kajca – od córki i wnuczki

07 grudnia 2020 r.

Poniedziałek

WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO, BISKUPA
I DOKTORA KOŚCIOŁA

17.00

+ Alicję Błaszczyk – od uczestników pogrzebu

18.00

+ Zdzisława Woźniaka – od uczestników pogrzebu

08 grudnia 2020 r.

Wtorek

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

17.00

+ Joannę Wartak – od uczestników pogrzebu

18.00

+ Marię Kurczyńską – od uczestników pogrzebu

09 grudnia 2020 r.

Środa

ŚRODA II TYGODNIA ADWENTU

17.00

ZBIOROWA:

- o powołania kapłańskie z naszej Parafii

- w int. wszystkich chorych z naszej Wspólnoty Parafialnej

- + Damiana Sowę w 3 r. śm – od dzieci Martyny i Mateusza i całej

rodziny

 

18.00

+ Wiesławę Jaworską z okazji imienin zmarłej – od syna z rodziną

10 grudnia 2020 r.

Czwartek

CZWARTEK II TYGODNIA ADWENTU

17.00

+ Teresę Walotek – od uczestników pogrzebu

18.00

+ Zdzisława Woźniaka – od uczestników pogrzebu

11 grudnia 2020 r.

Piątek

PIĄTEK II TYGODNIA ADWENTU

17.00

+ Joannę Wartak – od męża Bogdana

18.00

+ Marka Mariana Sarwę – od uczestników pogrzebu

12 grudnia 2020 r.

Sobota

SOBOTA II TYGODNIA ADWENTU

17.00

+ Halinę Buchnat – od rodziny Walotków

18.00

+ Zdzisława Woźniaka – od uczestników pogrzebu

13 grudnia 2020 r.

III NIEDZIELA ADWENTU

08.00

+ Bronisława Łądkę w 2 r. śm., Zbigniewa Łądkę – od Macieja

Syczowskiego z rodziną

10.00

W int. ofiarodawców i przygotowujących ołtarz III Bożego Ciała z ulic
na Borach

11.30

Za Parafian

18.00:

+ Eleonorę Łyczko w 1 r. śm. – od córki z rodziną