Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/parafi23/public_html/templates/orion_belt/html/com_content/article/default.php on line 38

Ogłoszenia duszpasterskie 19 lipca 2015 roku

1. Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, przekazywane na nasze konto, za wszelkie dary serca, które są wyrazem życzliwości i troski o naszą wspólnotę. Bóg zapłać…

2. W minionym tygodniu odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Edwarda Chmist. Dla zmarłych prośmy o obfitość Bożego miłosierdzia.
3. W tym tygodniu w liturgii będziemy celebrować w czwartek święto św. Kazimierza Królewicza.
4. We wtorek o 19.00 spotkanie kręgu biblijnego na plebani.
5. W środę o 16.45 koronka do Bożego Miłosierdzia, o 17.00 Eucharystia w intencjach zbiorowych i Nowenna przed obrazem naszej Patronki.
6. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy wieczornej od 18.30 do 19.15. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo.
7. W pierwszy piątek miesiąca Msza Święta o 8.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem róż różańcowych: od 8.00 do 9.00 - róża św. Franciszka, od 9.00 do 10.00 róża św. Jana Ewangelisty, od 10.00 do 11.00 róża św. Teresy, od 11.00 do 12.00 róża św. Józefa. Odwiedziny chorych od 8.30. Okazja do spowiedzi od 8.00 i od 17.30. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30. O 18.00 Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające. Będzie też Droga Krzyżowa o godzinie 20.00. Starajmy się brać udział w tych nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o 17.30.
8. W pierwszą sobotę miesiąca spotkanie Żywego Różańca. Od 16.45 krótkie wprowadzenie w modlitwę, o 17.00 Msza Święta, a po niej nabożeństwo różańcowe.
9. Dzisiaj możemy złożyć ofiary do puszki przeznaczone na wsparcie naszych Braci i Sióstr z Kościołów na terenach misyjnych.
10. Za dwa tygodnie rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Andrzej Witek z Częstochowy. Prosimy o modlitwę w intencji dobrego, owocnego przeżycia tych dni….
11. Wszystkim Solenizantom obchodzącym imieniny i urodziny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Panu Bogu przez wstawiennictwo naszej Patronki. Dziękujemy za wspólną modlitwę, a na nowy tydzień życzymy: Szczęść Boże.

----------------------------------------------------------

Przypomnienia na czas pandemii

* Dbajmy o higienę i dezynfekujmy dłonie

* W kościele obowiązuje zasłanianie ust i nosa