Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/parafi23/public_html/templates/orion_belt/html/com_content/article/default.php on line 38

Ogłoszenia duszpasterskie 19 lipca 2015 roku

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy duchowo i materialnie wspierają naszą parafię poprzez ofiary na tacę i na nasze konto. Doceniamy każdy gest życzliwości i troski o naszą wspólnotę…

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy celebrować:
* we wtorek wspomnienie św. Filipa Neri,
* w piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej,
* w przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
3. Nabożeństwa majowe codziennie około 17.30. W niedziele o 17.45.
4. W środę o 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msza święta w intencjach zbiorowych o godzinie 17.00, a następnie Nowenna i nabożeństwo majowe przed obrazem naszej Patronki. Będziemy się modlić szczególnie w intencji Róży Różańcowej św. Józefa Pani Bukowskiej.
7. W przyszłą niedzielę po mszy o 10.00 spotkanie Bractwa Szkaplerznego.
8. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy w sobotę pomagali w rozbieraniu dekoracji Grobu Pańskiego. W intencji wszystkich pomagających i ich bliskich będziemy się modlić w środę przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
9. We wtorek Dzień Matki. Wszystkim Mamom i naszym Solenizantom obchodzącym w tym tygodniu imieniny oraz urodziny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Panu Bogu przez wstawiennictwo naszej Patronki. Szlachetnym Parafianom i miłym Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, a na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże.

Duszpasterze