Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/parafi23/public_html/templates/orion_belt/html/com_content/article/default.php on line 38

Ogłoszenia duszpasterskie 19 lipca 2015 roku

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy duchowo i materialnie wspierają naszą parafię poprzez ofiary na tacę i na konto. Bóg zapłać za każdy gest życzliwości i troski o wspólnotę…

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy celebrować:
* we wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo,
* w środę wspomnienie św. Wacława, męczennika,
* w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
* w piątek wspomnienie św. Hieronima, Doktora Kościoła,
* w sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Doktora Kościoła.
3. We wtorek o 19.00 spotkanie kręgu biblijnego na plebani.    
4. W środę o 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msza Święta w intencjach zbiorowych o 17.00 i Nowenna ku czci naszej Patronki.  
5. W sobotę o 15.00 spotkanie chórku dziecięcego na plebani.
6. W pierwszą sobotę miesiąca spotkanie Żywego Różańca. Od 16.45 krótkie wprowadzenie w modlitwę, o 17.00 Msza Święta, a po niej nabożeństwo różańcowe.
7. Od soboty rozpoczynamy czas nabożeństw różańcowych, które będą odprawiane codziennie o 17.30. To jest modlitwa dla każdego z nas i bardzo gorąco zachęcamy do modlitwy wspólnie w kościele, ale także w rodzinach i indywidualnie.
8. W przyszłą niedzielę we wszystkich parafiach naszej diecezji będą zbierane ofiary do puszek na dzieła prowadzone przez naszą Caritas.
9. Wszystkim Solenizantom obchodzącym w tym tygodniu imieniny oraz urodziny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Panu Bogu przez wstawiennictwo naszej Patronki. Naszym Parafianom oraz miłym Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i wszystkim życzymy: Szczęść Boże.     
Duszpasterze