Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/parafi23/public_html/templates/orion_belt/html/com_content/article/default.php on line 38

Prezentujemy obecny stan naszego ołtarza głównego. Pozostaje jeszcze kilka drobnych prac przy figurach Świętych - trzeba domalować aureole, oraz czekamy na wykonanie królewskich insygniów oraz złotej róży. 

Ołtarz prezentuje się godnie i jest bardzo bogaty, jeśli chodzi o stronę artystyczną...

Bardzo ładnie został podkreślony wizerunek naszej Patronki, który okala witraż w formie krzyża z kwiatowym ornamentem...

 

Także nisze z figurami świętych patronów naszej diecezji: św. Brata Alberta Chmielowskiego i św. Rafała Kalinowskiego oraz św. Rity z Cascia, która jest obecna w naszej świątyni w swych relikwiach, zapraszają do modlitwy...

Po prawej stronie do modlitwy zachęcają figury św. Ojca Pio, św. Teresy z Lisieux oraz św. Charbela Makhloufa z Libanu. Z pewną niecierpliwością oczekujemy na uroczyste przekazanie naszej wspólnocie relikwii św. Teresy przez Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka. Modlimy się, aby po rychłym ustaniu  zagrożenia koronawirusem, ta radość stała się udziałem nas wszystkich...

 

Dziękując naszym Projektantom oraz Wykonawcom, mówimy "Bóg zapłać" wszystkim Darczyńcom oraz każdemu, kto także w sposób duchowy wspierał i wspiera nadal to nasze wspólne dzieło...