Ogłoszenia duszpasterskie 19 lipca 2015 roku

1. „Bóg zapłać” mieszkańcom ul. Feliks - numery nieparzyste za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni. Na przyszłą sobotę prosimy o zbiórkę mieszkańców z ul. Leśnej.

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy celebrować:
* we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy,
* w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
* w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
4. W czasie kolędowym w dni powszednie w tygodniu jedna Msza o godzinie 7.00, a druga o 18.00. Kancelaria czynna po Mszy Świętej.
5. W środę o 17.45 koronka do Bożego Miłosierdzia, o 18.00 wspólna Eucharystia, a po niej Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W piątek na zakończenie mszy świętej o 18.00 ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień: w poniedziałek od 9.30 ul. Metalowa i ul. Klubowa. We wtorek od 9.30 ul. Poniatowskiego. W środę od 9.30 ul. Maczkowska. W czwartek od 9.30 ul. Limbowa. W piątek od 9.30 ul. Niecała - numery parzyste. W sobotę od 9.30 ul. Niecała - numery nieparzyste. Jeśli w danym terminie nie jesteśmy w stanie przyjąć kolędy możemy to zgłosić do duszpasterzy. Wtedy przybędziemy w terminie umówionym indywidualnie.
8. Jak widać jest już przygotowane oświetlenie pod witraż do ołtarza głównego. W najbliższym czasie zostaną zainstalowane poszczególne jego części i podświetlenie całego łuku oraz nisz na figury świętych. Bardzo dziękujemy za okazywaną pomoc i zrozumienie oraz za składane ofiary...
9. Dzisiaj dzień imienin obchodzi Pan Henryk, który już wiele lat posługuje w naszej parafii. Rodzinę Pana Kościelnego i jego ofiarną pracę dla naszej wspólnoty polecać będziemy w czasie Mszy Świętej i Nowenny w środę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to świadectwo wiary i prosimy naszą Patronkę o potrzebne łaski od Boga oraz o nieustanną opiekę…
10. Wszystkim Solenizantom obchodzącym imieniny i urodziny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Panu Bogu przez wstawiennictwo naszej Patronki. Dziękujemy za wspólną modlitwę, a na nowy tydzień życzymy: Szczęść Boże…

Duszpasterze